Mennyire emelhetik fel a ponthatárokat? A SE ETK on Optometriai és képalkotó diagnosztikai analitikus szakon tavaly 322 volt a ponthatár nekem 350 lesz kb. mennyire emelhetik fel lehetséges hogy nem fogok beférni?

Figyelt kérdés
Esetleg valaki aki szintén oda készül mennyi pontotok lesz kb?
2014. máj. 12. 18:43
 1/5 anonim válasza:

Szia!Pontosan én sem tudom,de úgy hallottam nem nagyon emelik meg,amit nagyon remélek én is,mert én is oda jelentkeztem. És csak költségtérítésesre..nekem kb.390 lesz..

Szerintem be fogsz férni te is!:)

2014. máj. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ponthatárokat nem emelik meg, ilyen nincs. A ponthatárok minden évben a jelentkezők által elért pontszámok és a férőhelyek száma alakítja ki. hasonlítsd össze hogy ez elmúlt éveben hányan jelentkeztek oda, és hány férőhely volt..és ugyanezt az adatot nézd meg az idei jelentkezések vonatkozásában is abból valami következtetést már le lehet vonna, hogy emelkedik e a ponthatár vagy sem.
2014. máj. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mindenképp emelkedni fog szerintem mivel többen jelentkeztek mint tavaly igazából arra lenék kiváncsi ha páran leírnák hogy hány pontjuk van :)
2014. máj. 19. 12:41
 4/5 anonim válasza:
386 pontom lett.Neked?
2014. júl. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
366 :/
2014. júl. 23. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!