Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Orvosira jelentkezők, ti mit...

Csakegypali kérdése:

Orvosira jelentkezők, ti mit gondoltok, idén hogy fognak változni a ponthatárok? Hova adtátok be? Hogy sikerültek az érettségik?

Figyelt kérdés
Tudom hogy ezt a kérdést már számtalanszor feltették, de ahogy néztek egyikre sem érkezett túl sok válasz. Arra gondoltam a ponthatár kihírdetéséig megoszthatnánk egymással az észrevételeinket, és izgulhatunk eggyütt a finish-ig :))

#orvosi #egyetem 2014
2014. máj. 23. 19:35
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Kedves 4-es, nem tudom túltenni magam a válaszodon. Ezzel a mentalitással pont beállhatnál te is a "szegény anatómusok" közé. Szinte már az az érzésem van, hogy ismerlek.
2014. júl. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
100%

Idén, bár többen jelentkeztek, az átlag teljesítmény bioszból is, kémiából is 60%. Kémiából volt néhány tizedes javulás, de a biosz 5%-ot zuhant tavalyhoz képest.

Ugyan nem kizárt ennek ellenére az emelkedés, de hogy ez drasztikus legyen, pláne vidéken, nem tartom esélyesnek.

25%-os emelttel meg tavaly sem lehetett bekerülni a pluszpontokkal együtt sem, hacsak a másik emelt nem 90 körüli lett, ezt az egyik válasz kapcsán írom.

2014. júl. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim válasza:
100%
Bekerülni az egy dolog és az is , hogy megint repkednek itt a nagyon magas százalékok ,amiket az orvosira jelentkezők említenek. Végig csinálni ,na az lesz kemény ! Teljesen mindegy , hány ponttal vesznek fel benneteket ha megütitek a mércét , nincs garancia , hogy azok fognak jobban teljesíteni , akiket nagyon magas pontszámmal vettek fel. Vannak olyanok akik másodszorra , harmadszorra esetleg negyedszerre vettek fel és kíválóan teljesítik a követelményeket ellenben azokkal ,akiket elsőre felvettek és magas volt a hozott pontszámuk. Szerintem biztosan lesz emelkedés a ponhatárokban az idén , de nem lesz egetrengető . Azért azt sem kell elfelejteni , hogy a kötelezően teljesítendő két emeltszintű érettségi sem a lájtos tantárgyakból került ki kémia , biológia az emelt fizikáról nem is beszélve. Sok sikert!
2014. júl. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!