Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pár kérdés az OKJ képzésekkel...

Pár kérdés az OKJ képzésekkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Jó pár dologban össze vagyok zavarodva az OKJ képzésekkel kapcsolatban, szeretnék segítséget kérni.

1, Az első OKJ valóban államilag finanszírozott bizonyos életkorig? Mi a határ?

2, Ebbe beletartozik a nappali és esti képzés is?

3, Léteznek 2, valamint pár hónapos képzések is - úgy vettem észre, hogy pl. egy 7 hónapos képzésre sehol nem írják, hogy ingyenes, csak a díj árát találtam. A rövidebb képzésekért fizetni kell?

Köszönöm a segítséget azoknak, akik felvilágosítást nyújtanak nekem ebben a témában!


2014. máj. 26. 17:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Igen, 23 éves korig a nappali. De pl. van olyan iskola, ahol az esti tagozaton, ha nincsen OKJ vizsgád, akkor ingyenes, mindegy hány éves vagy.

Léteznek, de ezeknek a nagy többsége tényleg fizetős. Az 1 éves képzés is kevés van, azokból találsz egy-kettőt, főleg 2 évesek a képzések.

2014. máj. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!