Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A TF-en a "rekreációszervezés...

A TF-en a "rekreációszervezés és egészségfejlesztés" milyen? Nehéz bejutni oda? Igaziból minden infóra kíváncsi vagyok vele kapcsolatban! Vagy esetleg máshol milyen a reki Bsc-szak? Mondjuk főleg a TF érdekel!

Figyelt kérdés

Jövőre fogok érettségizni és ebben az irányban szeretnék elindúlni! A TF a fő cél! De kíváncsi vagyok hogy milyen! És bármilyen infóra kíváncsi vagyokami ezzel kapcsolatos!

Előre is köszi :)

Ja és a vitát vagy beszólást ne itt köszi! :)



2014. máj. 26. 22:51
 1/4 anonim ***** válasza:
36%
Már a nevéből megmondom, hogy büfé-ruhatár.
2014. máj. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bocsi de nem erre voltam kivàncsi! Olvas uttánna hogy mi ez majd uttánna irogas ilyeneket! Másrészt meg minek írsz hogy ha nem a érdésemre válaszolsz?
2014. máj. 27. 06:20
 3/4 anonim ***** válasza:

Kérdező, ne is foglalkozz az ilyenekkel, fingjuk sincs arról hogy mit beszélnek, ha pedig mégis akkor is csak egy rosszindulatú hozzászólás...

Kérdésedre válaszolván, én éppen ezen a szakon végzek idén (TF), már csak az államvizsga hiányzik, így van némi rálátásom a dolgokra :)

Nagyon hosszú lenne kifejteni mindent, mert mesélni azt tudnék, inkább azt kéne hogy konkretizáld mire vagy a leginkább kíváncsi, vagy írj privátban...

2014. máj. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 POLVERAA válasza:
A 3-as válaszolótól kérdezném, hogy hol és milyen fizetésért lehet elhelyezkedni. Válaszodat előre is köszönöm. :)
2016. szept. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!