Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érettségiiiii?! Pótérettségi?

Érettségiiiii?! Pótérettségi?

Figyelt kérdés
Októberben van az úgynevezett pótérettségi, ha jól tudom. Az én matekom sajnos nagyon rosszul sikerült, mert iszonyatos módon ráizgultam. Valószínűleg meg is buktam. Ilyenkor mi a helyzet? megyek szóbelire? és erre a pótérettségire mikor lehet menni egyáltalán? vagy ez hogy működik?

2014. máj. 28. 10:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha az irásbeli nem sikerült olyan jól akkor mész szóbelire. Legalábbis ha elértél egy minimum pontot. 10-et talán.


Ha ott sem sikerül akkor mehetsz (nem kötelező) pót érettségire igen.

2014. máj. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem, és akkor mi a helyzet, ha ezt a 10 pontot sem értem el? Akkor mehetek pótérettségire? Tehát akkor konkrétan ez olyan lehetőség hogy megírom újra az érettségit ugye? de úgy tudom, hogy ez nehezebb, mint ami most volt.
2014. máj. 28. 10:31
 3/8 reptoid ***** válasza:
100%

Az előző válaszoló utolsó mondatát olvasd el újra, szó szerint leírta, amit kérdezel :D

Egyébként egy cseppet sem nehezebb.

2014. máj. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Értem én, csak arra voltam kíváncsi, hogy akkor is elengednek-e pótérettségire, ha a 10 pontot nem sikerül elérnem. Vagy csak akkor ha a szóbelin is bukta van.
2014. máj. 28. 11:02
 5/8 reptoid ***** válasza:
100%
Akkor is.
2014. máj. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2014. máj. 28. 11:15
 7/8 anonim ***** válasza:

Első körben kérdezd meg a tanárodat, hogy hány pontod van. Ha nem nagyon zord, akkor megmondja. Ha elértél 25-öt, akkor hip-hip-hurrá. Ha nem értél el 25-öt, de megvan 12, akkor ezerrel készülj a szóbelire. A szóbeli 50 pontos, az írásbelinek és a szóbelinek együtt kell 38-at kiadnia, ez a kettes határa. Ha 11 vagy annyi se lett, akkor :( és akkor jön a képbe az őszi JAVÍTÓ (nem pót) érettségi. Aminek a nehézsége elvileg ugyanolyan, mint a rendesnek, csak ha nem pont a ti iskolátokat bízzák meg vele, akkor máshol kell megírni. És ott ugyanezek a játékszabályok érvényesek.

Írd meg, hány pontod lett.

2014. máj. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na hány pontod lett?
2016. ápr. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!