Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Esti tagozatú gimnáziumban...

Esti tagozatú gimnáziumban egy év alatt 2 osztály lesz meg?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, 2-3 évvel ezelőtt jártam 9. osztályba gimibe, de magántanuló lettem és folyton megbuktam. Nem nagyon volt időm a tanulásra betegség miatt. A vége az lett hogy otthagytam a gimit, a tanulói jogviszonyom megszűnt. Csak a 8 általánosom van meg, és szeretnék egy érettségit. Szóval 2 év alatt lehetséges lenne az érettségi?
2014. máj. 28. 15:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudom, van rá lehetőség, ez speciális. A rendes esti gimiben viszont ugyanúgy 4 év, csak ugye esténként mész be (munkaidő után).
2014. máj. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
30%
Jaaaj bírim ezeket az okosokat nem úgy van, hogy este mész be én járok esti gimnáziumba úgy van ha van szakmád (nem okj hanem rendes iskolai) vagy pedig 10 osztályod akkor 2év aamúgy pedig 3 év és nem este kkell bemenni!! hanem nekem pl úgyvan hogy egy héten 3 x megyek fél 2-kor kezdődik az első óra és max 18:50 ig tart az utolsó de ha később érsz be vagy hamarabb mész el semmi baj nincs oda nem kell igazolás.
2014. máj. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

# 2 válaszoló! Lenne pár kérdésem ha nem gond.:)

Mennyire nehéz a tanulás? Aki órán odafigyel, és tanul is valamennyit otthon, az mennyire szokott elég lenni feleléskor? Az osztálytársak milyenek?

2014. máj. 29. 15:26
 4/6 anonim válasza:
100%

Hát figyelj nem nehéz ha figyelsz akkor nincs gond csak a matekkal van gondom de azzal mindig is.volt nekem ha érted a matekot nincs baj most lesz holnap az utolsó felelés matekbol

aattól kicsit parázok de remélem meglesz a többi elég laza volt mind megvan.Az osztálytársak változó vagy 18-20 éves osztálytársam is meg van egy két idősebb is de velük sincs gond én meg vagyok vele elégedve teljes mértékben.

2014. máj. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Remélem nekem is normális osztálytársaim lesznek. Sok sikert a matekhoz!:)
2014. máj. 29. 20:04
 6/6 anonim ***** válasza:
Végül hova jelentkeztél? :)
2014. aug. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!