Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gimnáziumban, levelező tagozat...

Gimnáziumban, levelező tagozaton tanulmányi idő megrövidítése, utolsó két osztály elvégzése egy tanév alatt?

Figyelt kérdés
ha tudtok olyan budapesti gimnáziumokat, melyekben ez lehetséges, írjátok le, melyik ez, hogyan működik, és minden lehetséges variációt. köszönöm.
2009. aug. 8. 21:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is úgy érettségiztem,hogy a 4 évet 2 év alatt tettem le.

[link] Dózsa György Gimnázium...

2009. aug. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszönöm! ez még biztos, hogy működik? mennyi volt a tandíj?
2009. aug. 8. 23:33
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok ismét.Évek óta működik,és úgy tudom,hogy most is.Én 3 éve jártam oda,akkor 1 tanévre 40.000 forintot kellett fizetnem(ebben benne volt a vizsgadíj is.) Amikor eljött az érettségi ideje,ugyanúgy kellett érettségizni mint a nappali tagozatosoknak..
2009. aug. 9. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, ez nagyon jó. esetleg még annyi, hogy volt valami feltétel?
2009. aug. 9. 00:52
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Megint én vagyok..Én elmentem személyesen,és jelentkeztem az adott évre,hogy el kezdjem a tanulmányokat.Mivel nekem szakmunkás bizonyítványom van,azt vinnem kellett,mert így nyertem 1 évet,vagyis 3 évet kellett volna járnom,de a gyorsított tanulmány miatt másfél év alatt tettem le.A te eseted más.Mindenképpen vidd be jelentkezéskor a gimnázium vagy szakközépiskola(amiben jártál) az elvégzett 2 évedet,mert beleszámít,és neked csak 1 évet kell menned....A többit úgyis elmondják neked,de nem volt semmi feltétel,vagy követelmény..
2009. aug. 9. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
rendben, viszem, akkor biztos, hogy nem szakmához van kötve? biztos, hogy nem csak az csináljatja így, akinek már van szakmája?
2009. aug. 9. 12:55
 7/11 anonim ***** válasza:
Megint én vagyok aki eddig írt. Nincs szakmához kötve,bárki aki le akar érettségizni,az mehet.Voltak olyan osztálytársaim akik 17-18 évesek voltak,és egyszerűen ott hagyták egyéb okok miatt a nappali iskolát..Volt olyan is akinek csak a 8 általánosa volt meg,és ezért kellett neki az érettségi...nyugodtan mehetsz oda te is...
2009. aug. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszönöm, nagyon sokat segítettél.
2009. aug. 9. 20:19
 9/11 A kérdező kommentje:
felhívtam a sulit, és mehetek:) még annyi a kérdésem, hogy kapok valamilyen diákigazolványt??
2009. aug. 27. 14:27
 10/11 anonim ***** válasza:
Kicsit későn írok megint(első vagyok)..én úgy emlékszem,hogy diákigazolványt esti tagozatra adtak...
2009. aug. 30. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!