Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen elhelyezkedései lehetős...

Krisz129 kérdése:

Milyen elhelyezkedései lehetőségek vannak szociális munkás szakon diplomával? Milyen maga a munka? Többi lent.

Figyelt kérdés
Főleg olyanok válaszát várom akik ezt tanulják, vagy már végeztek és ezen a területen dolgoznak.Jelenleg a pécsi etk-n tanulok elsőéves ápolóként, és valahol belül érzem hogy ez nem nekem való.Az emberek lelkével akarok foglalkozni.Most éppen a vizsgaidőszak kellős közepén vagyok, és sejtbiosznak már 4x futok neki és már komolyan tele van a hócipőm, meg sok más tantárgyam se különösebben érdekel.Azt terveztem ha ezúttal sem sikerül akkor OKJ-n elvégzem a szociális munkás asszisztensi-t és utána jelentkezek a bölcsészkarra. Szóval szerintetek megéri váltani?

2014. máj. 29. 16:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem.

Nem is értelek..a szociális asszisztens okj van nem szoc munkás okj, de ezt félretéve semmi értelme ezt elvégezni, mert az okj ebben a szférában semmit sem ér. Akkor minek? Pláne ha után bölcsészkarra akarsz jelentkezni..csak gyanítom hogy szociális munkás szakra. Mi érteme lenne..ha már szakot váltsz és diplomát szeretnél akkor egy okj kört ki s lehet hagyni. de fizet félretéve az ápoló képzés sokkal jobb..elismert külföldön, itthon is el lehet vele helyezkedni (igaz sokkal kevesebb pénzért)..de ne leszel munkanélküli..sokfelé tudsz mesterképzésre menni ápoló szak után, ha valamikor erre vetemednél..össze sem lehet hasonlítani a kettőt..

Tessék szépen tanulni..mindent beleadni menni fog az és nem meghátrálni ha valami nem sikerül azonnal.

2014. máj. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!