Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik szakkal tudok jobban...

Melyik szakkal tudok jobban elhelyezkedni: szociális munkás vagy az ifjúságsegítő? Van-e értelme ifjúságsegítőnek menni?

Figyelt kérdés

#szociális munkás #ifjúságsegìtő
2013. dec. 22. 07:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Pfffff...

Én az orvosit vagy a gépészmérnökit választanám.

2013. dec. 22. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezek közül egyikkel sem.
2013. dec. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sajnos ezek olyan szakmák, hogy ha leépítés van, akkor itt kezdik, azaz a szociális munkásoknak csökkentik a munkaidejüket, vagy egyszerűen el is küldik őket.

Ifjúságsegítőre pedig sok intézménynek nincs is pénze, ez olyan, mint az iskoláknak kötelező lenne laboránst foglalkoztatni, de én még egyben sem láttam az életemben sem..... szóval ha egy mód van rá, akkor tényleg nézzél valami más után, ha tudsz.

2013. dec. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!