Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 18éves vagyok, most végeztem...

18éves vagyok, most végeztem a 11. osztállyal. Mindig is közepesnél licsit jobb tanuló voltam, azaz 4es, de néha becsúsztak 3-asok is. Az idei év végimet viszont kicsit elrontottam. Matekból 3 as lettem, töri 4 és magyar is 3. többi lent?

Figyelt kérdés

Az ELTE geológia szakát néztem ki, mivel érdekel a földrajz. Tudom hogy nehéz bekerülni. Félek hogy ez a 11. év végim sokkal lerontja majd az esélyeimet a bekerülésre. Eléggé el vagyok keseredve, föleg a matek miatt. tudom hogy jobb is lehettem volna :(

u.i. hol lehet megnézni a felvételi ponthatárokat?



2014. jún. 3. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

a felvi.hu ponthatárok fülnél.


2 80-90%-os érettségivel nyelvvizsgával simán vagy lehetőséget ha duplázol. no para

2014. jún. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
angolból és infóból csináltam elörehozott érettségit, 80% lett mindkettö. infoból van ECL bizonyítványom+ angol B2 es nyelvvizsgám. Ez mennyit ér felvételinél?
2014. jún. 3. 22:57
 3/4 A kérdező kommentje:
ja és mindkét érettségim középszintü
2014. jún. 3. 22:58
 4/4 anonim ***** válasza:

ECDL-re lókukit sem kapsz sajnos, de a nyelvvizsga alapból plusz 28 pont.

Ha az angol-infó kombót megtalálod a követelmények közt, akkor nyert ügyed van azon a téren, hogy a remény lángja pislákoljon. Ha nem, akkor is látod, hogy tudsz te, ha akarsz, szóval fel a fejjel, és tanulj az érettségire!

2014. jún. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!