Van itt valaki aki a BCE gazdaságinformatikus szakára szeretne menni? Körülbelül hány pontotok lesZ?

Figyelt kérdés
2014. jún. 4. 15:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Én azt írtam elsőnek, és 434 pontom lesz. A tavalyihoz képest biztosan sokat fog növekedni, de remélem ennyit azért nem.
2014. jún. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tuti biztos, hogy elég lesz neked :) Nem gondolom, hogy annyival növekedne, de biztos hogy 400 pontnál több lesz.
2014. jún. 15. 09:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Te mire számítasz, hány pontod lesz? :)
2014. jún. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem nem sikerült úgy az érettségim, ahogy szerettem volna, emiatt elég sok pontot veszítettem. Így csak 380 körül lesz a pontszámom. Sajnos nem látok rá sok esélyt, hogy felvesznek, hiszen rengetegen jelentkeztek idén. Remélem a BGF-re sikerül.
2014. jún. 15. 18:09
 5/5 anonim válasza:

én is azt jelöltem meg első helynek, nekem 388 pontom lett.

de tavaly 350től már felvettek és tavaly előtt is 370 volt most meg több mint 30 pontot emelkedne?

2014. júl. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!