Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » BCE-s vagy SZTE-s gazdinfó a...

BCE-s vagy SZTE-s gazdinfó a jobb? (nem tudok programozni)

Figyelt kérdés
az a helyzetem, hogy matekos osztályba jártam 4 éven keresztül, emelt matek érettségit teszek, de az infó elég gyenge volt a sulimban...infó érettségit nem csináltam és nem tudok programozni...akik valamelyik suliba járnak erre a szakra a kettő közül azokhoz lenne kérdésem, hogy mennyire van esélyem túlélésre infós előképzettség nélkül??? mert alapvetően érdekelne de félek mert sok helyen azt olvastam, hogy aki programozás nélkül megy oda, annak semmi esélye...igaz ez??? előre is köszi a válaszokat!

2014. máj. 12. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Sokat nem tudok róla mondani, de van egy haverom, aki más szakon kezdte és közben keresztfélévben felvették a BCE gazdinfóra is, szal egyszerre csinál két szakot, programozni nem tudott előtte, de elboldogul.
2014. máj. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem is ez a két hely a "cél", bár én tudok programozni, de azt mondják, hogy ott úgyis újra kezdjük, szóval az jár jobban akinek nincsenek téveszméi a programozásról. :D

De amúgy az SZTE-s az erősebb informatika szempontból, a BCE-st sokan szidják, ott inkább a gazdasági tárgyakon van a hangsúly.

2014. máj. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
SZTE k.nehéz ilyen szempontból, ott is hagytam. Corvinusról nincs tapasztalatom, de inkább azt mondanám, hogy oda menj :D
2014. máj. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:) úgy néz ki BCE-t teszem elsőre:)
2014. máj. 20. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!