Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Megbántad, hogy arra a szakra...

Megbántad, hogy arra a szakra jelentkeztél az egyetemen, amire? Mi ez a szak és miért bántad meg?

Figyelt kérdés

2014. jún. 4. 19:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen, földrajzra járok, most fejezem be a 2. félévet. De szakadt volna le a karom amikor ide jelentkeztem. Egyáltalán nem könnyű, vannak szivatós tárgyak, de ezzel még nem is lenne probléma, ha lenne bármi értelme a diplomának amit ad.

És sajnos a legtöbb ember azért megy földrajzra, mert máshova nem veszik fel őket, ezért a színvonal sem túl magas.

2014. jún. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A szakot nem, bár nem mondom, hogy nincsenek felesleges és szopatós tantárgyak, inkább az egyetemet.

Mondjuk hozzá kell tenni, hogy nem ez volt a vágyálmom, csak az első helyre nem vettek fel.

2014. jún. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én igen, óvodapedagógiát tanulok, holott gyógypedagógiát akartam, és gyógypedagógusként 'lehetett volna' óvónő is.
2014. jún. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Engem most fognak felvenni nyelvi szakra, és nem bántam meg. Már régóta tanulom ezt a nyelvet és szeretem, viszont időközben megváltoztak a körülményeim, ezért az utóbbi napokban azon gondolkozom hogy mi lett volna ha mondjuk egy másik nyelvet választok és elkezdek valami újat a régi helyett. De hogyha mindekképen ez fog bejönni amit már rég döntöttem el, akkor annak biztos oka van és így kell történnie, még kell tennem valamit ezen a területen. :)
2014. jún. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Utolsó, nem akarlak elkeseríteni, de mivel még csak most fognak téged felvenni, gondolom, nincs sok tapasztalatod. Én is így indultam neki, aztán bejött a sok szopatós és felesleges tantárgy, ahogy írtam 2. válaszolóként.

Remélem, azért neked nagyobb szerencséd lesz. 2. nyelvként egyébként választhatsz olyat, amilyet még nem tanultál.

2014. jún. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5. válaszoló: szerintem minden nyelvi szakon nagyjából ugyanazok a tantárgyak, legalább is hasonlóak.
2014. jún. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!