Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kidolgozott angol érettségi...

Kidolgozott angol érettségi tételeket hol találok? (középszint)

Figyelt kérdés

2014. jún. 5. 12:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi okoz nehézséget, beszélni pl. a lakásodról vagy egy ünnepről? =/
2014. jún. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ünnepségről !
2014. jún. 5. 12:57
 3/8 anonim ***** válasza:
Fel nem foghatom, hogy miért akar itt mindenki egy komplett tételt elmondani az angol szóbelin. Időd se lesz rá, közepen ráadásul még ott vannak a segítő kérdések is. A párbeszéd meg kb. annyi, hogy szervezz le egy találkozót. Meg kérdeznek tőled kb. 3-4 kérdést az elején. Mire feleszmélsz vége van, ez csak egy beszélgetés, nem felkészülős, tételmondós dolog.
2014. jún. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
a tanárunk mondta, hogy kb. 8 percet kell beszélnünk, 'önálló témakifejtés címen' a vizsga 3. részében, képek alapján
2014. jún. 5. 18:18
 5/8 anonim ***** válasza:
A francokat kell 8 percig beszélni, kb.10 értelmes mondatot elmondasz a képről és szevasz, annyit a hülye is tud egy üres papírlapól is rizsázni.
2014. jún. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
az írásbelin annyi pontot szereztem, hogy még pont kellene ez a 33 :( szóval ha valaki tudna adni egy használható angol középszintű tételekről szóló linket, én egy köszönömmel és egy értékeléssel meghálálnám !
2014. jún. 5. 18:31
 7/8 anonim ***** válasza:
Én emelten nem beszéltem 8 percet folyamatosan :DD. És mégis átmentem igen jó százalékkal :DD. Közepen meg pláne nem. Közepen kaptam egy képet, amin egy halom gyerek ült egyetlen tankönyv felett, és mellette a kérdés: mi a kedvenc tantárgyad? Azt hittem, elröhögöm magam.
2014. jún. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia dobj email címet és átlövök pár tételt:)
2014. jún. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!