Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Aki volt már tanítói alkalmass...

Aki volt már tanítói alkalmasságin az kérem be nézne ide?

Figyelt kérdés

bár ez részlet kérdés, de nem tudom h a listámra milyen sorrendben tegyen a dalokat. a pető intézetbe jelentkeztem, és 10 dal kell.a kedvenceimmel kezdjem és a végére tegyem azokat amelyek nem mennem olyan tökéletesen, vagy talán épp fordítva?

vagy teljességgel lényegtelen mivel kiszámíthatatlan a vizsgáztatók dal választása?

illetve mennyire valószínű h a listában a "slágernek" számító dalokat pl érik a szőlő helyett "kevésbé ismerteket választanak"

ezekről a dalokról lenne szó:


két szál pünkösd rózsa

a horgosi csárda

erdő mellett estvéledtem

az én rácsos kapum

hejj jancsika

ősszel érik babám

ha felmegyek a budai

madárka, madárka

érik a szőlő

megrakják a tüzet


tudom h ez az egész kérdés hülyén hangzik, de rendkívül rossz hangról indultam el hónapokkal ezelőtt, most már rendkívül sokat javult magamhoz képest, de nem tudom h ez elég lesz e , ezért örülnék ha olyan dalt kérdeznének épp ami ezek közül a legjobban megy. főleg mivel egyedül ezt az egy intézményt jelöltem meg, tehát ezen múlik most a továbbtanulásom


2014. jún. 5. 12:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Na hogy ment?
2015. máj. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!