Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha jelenleg aktív státuszú...

Ha jelenleg aktív státuszú hallgatója vagyok a pécsi egyetem jogi karának, akkor nem is felvételizhetek az elte-re ( ugyanúgy jogász szakra)?

Figyelt kérdés
A következő félévet passziválni akarom, és mivel Pesten élek, ezért sokkal jobb lenne az ELTE...és most tudnék újra felvételizni, csak nem tudom, hogy így lehet e, hogy ugyanolyan szakon vagyok!
2010. jan. 2. 13:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Lehet. Én úgy is felvételiztem, hogy ugyanannak az egyetemnek aminek a levelező szakán voltam, nappalira jelentkeztem.

Lehetséges, de míg nem tudod, hogy fölvettek-e nem éri meg passzívvá tenni. Csináld meg a második félévet. Legalább annál több tárgyat tudsz beszámíttatni majd az eltén.

2010. jan. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!