Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 17 éves vagyok, viszonylag...

Phoenixxoff kérdése:

17 éves vagyok, viszonylag gyenge gimnáziumot keresek, olyat ahova a lenti feltételekkel át is vesznek! Tudnátok mondani párat?

Figyelt kérdés
Sajnos az utóbbi 1 évemet eléggé elrontottam a rengeteg hiányzásommal, és most osztályt kell ismételnem, viszont nem szeretnék ebben az iskolában maradni, mert szakközép, és bejött pár új törvény, ami miatt konkrétan tanulnom kéne azért hogy megbukhassak, plusz semmi szükségem ezekre a szakmás tárgyakra. (Ez a dolog a fegyelmi tárgyalásig fajult, de tanultam a történtekből!) Olyan gimnáziumokat keresek (akár fizetőseket is), ahova átvesznek ilyen gyenge "eredményekkel". A válaszokat előre is köszönöm!

2014. jún. 10. 16:55
 1/7 anonim ***** válasza:
montessori erzsébetvárosi. vagy úgy általában a montessoriak elég lazák.
2014. jún. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Esetleg tudnál más sulikat is mondani? :))
2014. jún. 10. 18:53
 3/7 anonim ***** válasza:
Milyen volt az átlagod?
2014. jún. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Még egy éved van hátra?
2014. jún. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem volt átlagon mert a hiányzásaim miatt nem vagyok osztályozható. Egyébként nyek-es voltam, tehát még 2 lenne, de osztályismétléssel még 3 van. Ergo a tizediket kell ismételnem.
2014. jún. 10. 22:29
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem írtad a várost, de Budapesten a Belvárosi Tanoda, ott két évet is el lehet végezni egy alatt.
2014. jún. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tényleg! Budapesten keresek sulikat! Esetleg ha valakinek van még bármi ötlete, akkor örülnék ha megosztaná velem is! Köszönöm :^)
2014. júl. 4. 00:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!