Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szakközépiskolában nincs ének?

Szakközépiskolában nincs ének?

Figyelt kérdés
Szóval szakközépbe megyek jövőre, és bár én úgy tudom itt már nincsenek ilyesmik, hogy rajz,ének, stb (ha csak nem ilyesmire megyek). Viszont nem tudom, hogy ez mindenhol így van-e vagy van- egy-két szki. ahol van. Pl Pécsen a szakközépiskolákban egyikben sincs? A Babits M. Szki.-be fogok járni (igen ott az is van, kevesen tudjék szerintem). Kérlek személyes tapasztalataitokat, osszátok meg velem mert nem tudom és fontos. Köszönöm.

2014. jún. 15. 09:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Informatikán volt heti 1 ének elsőbe, harmadikba heti 1 rajz

[link]

2014. jún. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
10.-ig lesz ének.
2014. jún. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm
2014. jún. 15. 12:07
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha valamilyen nyelvi előkészítő szakra mész akkor az úgy van, hogy az első évben nincs majd a második harmadik éven van.
2014. jún. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!