Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az pontlevonás, ha magyar...

Az pontlevonás, ha magyar közép szóbelin kérdeznek?

Figyelt kérdés

2014. jún. 15. 17:13
 1/5 anonim ***** válasza:

a végén mindenképp kérdeznek, az nem levonás

közben meg nem lehet

az pontlevonás, ha magadtól nem tudtad elmondani a lényeget

2014. jún. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és azt esetleg tudod hogy életrajzba mennyire kell belemenni? mondjuk Babits próféta alakjának megjelenítése a Jónás című alkotásában (most csak mondtam egy példát) itt most kb hány mondatot mondjak, vagy elég csak elkezdeni ott ahol már tulajdonképpen már annak keletkezése van?
2014. jún. 15. 17:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem :) tolem eleg sokat kerdeztek a vegen, de max pontos lett anno a szobelim igy is, pedig eleg kemeny gimibe jartam. Az ember tragediajat huztam, nem igazan mentem bele Madach eletebe, melyebben csak az eletmu teteleknel kell beszelni rola, egyebkent eleg nehany alap info az alkotorol.
2014. jún. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
rendben. köszönöm szépen a válaszodat :)
2014. jún. 15. 17:45
 5/5 anonim ***** válasza:
A tételről kell beszélni. Mást csak említés szintjén. Az apostol kapcsán biztosan elmondanám, hogy Petőfi is szegény volt és igazságkereső, de nem adnám elő az életrajzát.
2014. jún. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!