Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Magyar érettségin ez hány...

Magyar érettségin ez hány pontlevonás?

Figyelt kérdés

Bródy Sándor novelláját értelmeztem és mivel emlékeztem rá, hogy volt egy ilyen hasonló kihagyásos szövegű alkotás amit már egyszer megcsináltam szépen leírtam, hogy Móricz Zsigmond írta a Péri lányokat, pedig nem..Mikszáth :(

Ezzel a hibával hány értékes pontot veszíthetek? :(((

ne kíméljetek..



2014. máj. 5. 18:43
 1/9 anonim ***** válasza:
max 1-2, de lehet nem is vesztesz, mert pl ez a javító kulcsba se lesz benne hogy le kell írnod a Péri lányokat. Szerintem max lehúzza a tanár de ha jókat írtál amit a feladat követel, lehet hogy nem is von le pontot
2014. máj. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 811 ***** válasza:
ez súlyos tárgyi tévedés....ha szerencséd van a magyartanár fáradtan javítja, és fel se tűnik neki, sőt kipipálja....ha peched van, akkor 5 pont szerintem, de annál semmiképp se több
2014. máj. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
max 1-2, de lehet nem is vesztesz, mert pl ez a javító kulcsba se lesz benne hogy le kell írnod a Péri lányokat. Szerintem max lehúzza a tanár de ha jókat írtál amit a feladat követel, lehet hogy nem is von le pontot
2014. máj. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
azaz 5 pont elég súlyos, de hát akkor ez van. Hülye voltam, kár volt beleírnom :'(
2014. máj. 5. 18:59
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát szerintem fél pontot ha levonnak érte -
2014. máj. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Majd kijavítod a szóbelin

Ez nem volt olyan nagy hiba, ez az elírás

2014. máj. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A dolgozatod hány oldalas lett?

Mert ha mondjuk írtál négy-öt oldalt, akkor ez a pici hiba nem lesz túl feltűnő és nagyon keveset vonnak le érte (ha egyáltalán)

2014. máj. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
3 oldalt írtam csak.
2014. máj. 6. 21:44
 9/9 A kérdező kommentje:
Vegul semennyi pontot nem vontak le erte, es maxpontos lett a fogalmazasom, szoval ennyit errol :D
2014. jún. 8. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!