Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen karok/szakok vannak a...

Milyen karok/szakok vannak a közszolgálati egyetemen? És melyiknél mik a felvételi ponthatárok?

Figyelt kérdés
Régen találtam a neten egy szuper kis táblázatot amiben mind benne volt a felvételi ponthatárokkal eggyüt........de most egy óra keresés után se találtam hasonlót

2014. jún. 16. 06:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező a ponthatárok minden évben változnak, a meghirdetett férőhelyek száma és a jelentkezők érettségi eredményének függvényében.

Egyébként itt tudsz tájékozódni az a hivatalos oldal, ahol minden felvételi információ megtalálható.

[link]

2014. jún. 16. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az NKE-nek Rendészet-tudományi, Hadtudomány és Honvédtisztképző és Közigazgatás-tudományi kara van
2014. jún. 16. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

értem.....köszönöm....

és a tavalyi ponthatárokat hol tom megnézni?

2014. jún. 16. 07:42
 4/4 anonim ***** válasza:
Első válaszomba beletettem egy linket, ezek szerint nem nézted meg a honlapot. Mondtam ezen a lapon minden info megvan, ami felsőoktatási felvételivel kapcsolatos, szakok, képzések, egyetemek, karok, pontszámítás szabályai,módjai, felvételi követelmények, határidők, elmúlt 13 év felvételi ponthatárai akár szakonként, egyetemenként, felvettek száma, jelentkezés módja, határideje bármi ami kérdés lehet ebben a témában. Miért nem olvasod el a honlapot?
2014. jún. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!