Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen pályalehetőségek...

Milyen pályalehetőségek vannak, amik az angol nyelvvel foglalkoznak?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok, februárban kezdtem el angolul tanulni munka mellett és imádom. Nagyon nehéz, mert eddig németet tanultam. Úgy voltam vele, hogy először le kellene tenni egy nyelvvizsgát, utána próbálkozni a továbbtanulással. Ami érdekel, az a pszichológia és az újságírás. De úgy gondolom, ha ennyire szeretem az angolt, talán azzal is lehetne foglalkozni.
2014. jún. 18. 05:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Németből van nyelvvizsgád már?

Valamelyik nyelvet érdemes felsőfokra fejleszteni.

Multiknál szoktak keresni olyan embert aki a külföldi partnerekkel tartja a kapcsolatot. Emellett még jó ha van valamilyen pénzügyi ismereted is. Ide erős tárgyalóképes nyelvismeret szükséges. Van, hogy ilyen állásokra ha jelentkezel már telefonon angolul keresnek meg. És az interjú is angolul megy. Esetleg külföldön tudsz még érvényesülni. Mindenképp előnyben van az aki úgy megy ki, hogy ismeri a nyelvet azzal szemben aki meg sem tudna szólalni odakint.

2014. jún. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!