Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik egyetemi szakról tudom...

Melyik egyetemi szakról tudom a legtöbb pontot elfogadtatni?

Figyelt kérdés

Kedves Fórumozók!


Ebben az évben érettségiztem azonban valószínűleg a PPKE bionikus mérnök szakára kellő pontszámot nem fogom elérni. Az lenne a kérdésem hogy melyik egyetemi szakról tudom a legtöbb pontot elfogadtatni? Az ELTE biológus szakáról vagy a Corvinus biomérnöki szakáról, vagy esetleg jobban megéri dolgozni egy évet és újrapróbálkozni?



2014. jún. 18. 11:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem pontokat, hanem tárgyakat lehet elfogadtatni. Én inkább várnék egy évet és mennék újra felvételizni, mint egy évet végigtanulni hogy utána pár tárggyal kevesebb legyen.
2014. jún. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mindössze 12 félévet támogat az állam, erre érdemes figyelni.


Én is várnék egy félévet, addig nyelvet (Angol felsőt érdemes csinálni) ill. újra érettségiznék és erre tanulnék egy évet (főleg matek + kéma vagy fizika vagy biosz) érdemes középre és emeltre is elmenni (egyiket ősszel a másikat tavasszal - remélem még nem szüntették meg az ősz érettségit)

2014. júl. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!