Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 395 ponttal van esélyem a...

395 ponttal van esélyem a Debreceni Egyetem, vagy a Szegedi Tudományos Egyetem ÁOK karára?

Figyelt kérdés

2014. jún. 18. 11:55
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
de csak a Tudományos Egyetem részére..(reméljük)
2014. jún. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elvileg elég lehet, de ha felvesznek Szegedre akkor nem ártana megnézni, hogy mi is az egyetem neve. :-D


Továbbá Tisza partján a sör is hal szagú! POTE 4ever! :-P

2014. jún. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
SZTE - talán Debrecenbe van
2014. jún. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pécset nem jelölted?
2014. jún. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szegedre idén kb 100-al többen jelentkeztek első helyre,habár ez nem jelenti azt,hogy nem lehet elég pontod rá.Debrecenben csökkent 20-al a kapacitás és 20 fővel többen vannak első helyen ,mint tavaly. Viszont! Tavalyi biosz átlag 65% körüli volt,idén meg 60-ra esett vissza,kémia meg stagnált. Szóval szerintem van esélyed,remélem lesz. :) Én szurkolok.
2014. júl. 24. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!