Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mondjatok már légyszi egerben...

Mondjatok már légyszi egerben vagy borsod megyében jó középiskolákat vagy gimnáziumokat? Ahol 4-érdem jegy az átlag . Vagy ahova nem kell központi?

Figyelt kérdés
Ja és irnátok nekem a Neumann János középiskola humán szakmacsoportjárol ????? ott mennyi az átlag ? Vagy még a másik sulia a szilárgyi erzsébet gimnázium ?????????,,
2010. jan. 3. 19:44
 1/8 anonim ***** válasza:
egerben hallottam h a dobó gimnázium jó, ismerősöm járt oda.
2010. jan. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És oda hanyas átlagtól vesznek fel és kell irásbeli ?
2010. jan. 3. 20:15
 3/8 anonim ***** válasza:

a Dobóba én 4,5 feletti átlagról hallottam

egyébként eger nem is borsod megye :D

borsodban én a miskolci sulikat ajánlom, ha érdekel, írok még :)

2010. jan. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Egyébként tudom hogy Eger heves megyében van ezért írtam oda a vagy szót ( Egerben VAGY borsod megyében ):P de azért kösszy szépen majd utána nézek annak a sulinak
2010. jan. 5. 21:35
 5/8 anonim ***** válasza:
Heves megyében a Szilágyi meg a Neumann a legjobb, mind a 2 egri természetesen. A Dobónak már csak neve van...
2010. jún. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hát ott van az edelényi gimi, de az lepukkant, engem meg rábeszéltek, hogy oda menjek.
2010. júl. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Neumann, Eger.


Ott az éves átlag most 4,36 volt, és ez ott átlag alatti.

2010. júl. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A Neumann és Gárdonyi elvileg a legjobb, a Szilágyiról én nem sok jót hallottam amíg Egerbe jártam suliba. A Főiskolának nagyon jó a gyakorlója, oda jártam, szerettem. Itt van ének és rajz szak, illetve egy általános szak. 0. évfolyam is indul.
2011. nov. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!