Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Angol-magyar tanári mesterre...

Angol-magyar tanári mesterre jelentkeztem a Debreceni Egyetemen. Létezik, hogy mindössze 5 embert vesznek fel?

Figyelt kérdés

A felvi.hu-n találtam ezt az infót: tanári [5 félév [angoltanár]]

Képz. szint: Mesterképzés

Munkarend.: Nappali

Fin. forma: Állami ösztöndíjas

Képzési idő (félév): 5

Önköltség (félév): támogatott


A szakra a kapacitás a következő finanszirozási formával együttesen van megadva: önköltséges

Kapacitás: 1 < 5



2014. jún. 22. 13:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Persze, szinte az összes mesterszakra maximum 5-10 embert vesznek fel.
2014. jún. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
52%
Államin
2014. jún. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem csak államin, hanem az önköltségessel együtt vesznek fel 1-5 embert. Ez teljesen reális. Gondolj bele, hogy szakpárra jelentkezel, azaz mindkét szak felvételi követelményeinek meg kell felelned. És nappali képzésről van szó, ahová szerintem nem tömeges a jelentkezés, mert más már pl. dolgozik mellette. Sokan egyébként levelezőre jelentkeznek, ott sokkal több embert vesznek fel, 15-20 főt.
2014. júl. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
de ha megvan a pontszámom, akkor mindenképpen felvesznek, nem?
2014. júl. 14. 16:34
 5/14 anonim ***** válasza:
Első helyen 14-en jelentkeztek, ha benne vagy az első ötben, akkor fognak felvenni.
2014. júl. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, te a kérdésedben Angol-magyar tanári mesterképzést ír. Tudtommal mesterképzés egy szakos van, csak osztatlanban van a két szakos tanár. Sőt leírásban te is csak az angolt másoltad ide..(lehet hogy van valami extra de úgy látom te csak angol tanár szakra jelentkeztél ha nem tévedek)

igen létezi hogy csak 5 embert vesznek fel egy szakra fizetősökkel együtt..

Utolsó kérdésedre, mi az hogy ha megvan a pontom akkor felvesznek? Igen ha megvan akkor felvesznek, de honnan tudod hogy megvan a pontod? a felvételi lényege hogy az adott képzésre jelentkezőket rangsorolják, te esetedben az oda jelentkező 5 legmagasabb pontszámú embert veszik fel. Ha ebben beleesel akkor felvesznek ha nem akkor nem. Előre nem lehet tudni hogy megvan-e a pontod..olyan nincs.

2014. júl. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
én még a Bologna-rendszerben vagyok..magyar-angolra jelentkeztem. onnan gondolom, hogy megvan a pontom, hogy a tavalyi ponthatártól 17 ponttal vagyok feljebb..
2014. júl. 14. 17:19
 8/14 A kérdező kommentje:
angol-magyarra, helyesbítek :) és tudom, hogy mindkét szakra fel kell ehhez vegyenek..
2014. júl. 14. 17:20
 9/14 anonim ***** válasza:
Remélem felvesznek, de tavaly 9 embert vettek fel angol mesterre, nem pedig ötöt mint most, így a 17 pontod már nem tűnik olyan soknak sajnos.
2014. júl. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
köszönöm, azért remélem a legjobbakat..
2014. júl. 14. 18:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!