Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A sorrendmódosításnál mit...

A sorrendmódosításnál mit kell figyelembe venni?

Figyelt kérdés
Eddig azt hittem, hogy ha az első helyre nem vesznek föl, mert nincs annyi pontom, akkor rögtön jön a második. Viszont azt hallottam, hogy ha az első hely betelik, és oda nem jutnék be, akkor lehet hogy a második helyre sem, hiába van annyi pontom, mivel nézik a sorrendet, és azok kerülnek előbbre akik azt jelölték meg első helyen. Szóval úgy kéne sorrendet módosítani, hogy az kerüljön legelsőre, ahová biztos bekerülnék, nem az ahová talán. A felvin erről nem írnak semmit, és nem tudom, hogy amit hallottam, igaz-e. Tudtok erről valamit?

2014. jún. 23. 13:53
 1/4 anonim ***** válasza:
ez egy hülyeség amiről hallottál!!
2014. jún. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Senki nemtudja a sorrendedet.

Semmit nem számit hogy első- vagy második helyre jelöltél be valamit ilyen szempontból.


Csak annyiban hogy oda vesznek fel amit te elsőként jelöltél be. De attól még semmilyen hátrányban nem vagy ha 2.nak jelöltél valamit.


Nagy baromságot hallhattál egy nagy baromtól.

2014. jún. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy évek óta terjedő HÜLYESÉG. Ami nincs felvin, az nem igaz. Ennyi.
2014. jún. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi.
2014. jún. 24. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!