Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kinéznek az egyetemről, ha...

Kinéznek az egyetemről, ha kicsit idősebben kezdem el?

Figyelt kérdés
Családi okok miatt nem tudtam érettségi után elkezdeni az egyetemet (gyógyszerésznek jelentkeztem), de úgy néz ki, hogy jövőre rendeződik annyira a helyzetünk, hogy februárban újra jelentkezzek, és ha minden jól megy, szeptemberben elkezdhessem. De akkor már 21 éves leszek. Tudom, hogy ez nem nagy korkülönbség, de kicsit tartok attól,hogy esetleg "idősnek" számítok majd. Vagy ez egyáltalán nem jellemző?
2014. jún. 27. 11:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Viccelsz?


Egyetemre 30 évesek is járnak


a fiatalos mentalitás a lényeg de az 30 évesen is meg van

2014. jún. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az én szakomat mindenki idősebben kezdte, a legtöbben 21 évesen, de volt, aki 23 volt már. Senkit sem érdekelt.

Volt iskolatársam negyvenévesen kezdett el nappali tagozaton tanulni. Tudod, kit érdekelt? Senkit. Még HÖK-ös is volt, "menő gyerek".

Ismertem olyat, aki szintén nappalis volt, 60 évesnél idősebb hölgy. Ez volt a hobbija. És voltak barátnői.


Szóval felesleges ezen görcsölni. Mellesleg a legtöbb 18 és 21 éves még általánosságban egy szinten van.

2014. jún. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2014. jún. 27. 16:41
 4/4 anonim ***** válasza:
nyugi senkit sem fog érdekelni, én tavaly kezdtem az egyetemet, 19 évesen, és kb csak most májusba tudtam meg néhány emberről, hogy 22-23 évesek, egyáltalán neem érdekelt senkinek a kora, nem ez alapján kezdtem el barátságokat kötni, sőt ezek az emberek olyanok akikkel naponta együtt bandázunk, de valahogy soha nem jött szóba, hogy ki hány éves.
2014. jún. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!