Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Annyi lenne a kerdesem, hogy...

Gulyás Péter 006 kérdése:

Annyi lenne a kerdesem, hogy molekularis bionika msc-re honnan lehet menni?

Figyelt kérdés
Most erettsegiztem es minden vagyam h molekularis bionikan vegezhessek, mert erzem, hogy ez az amivel foglalkozni szeretnek, de felmerult nehany problema. Jelentkeztem a Pazmany molekularis bionikajara, de felek, hogy nem eleg a pontom. Nagyon sok jot olvastam rola es nagyon tetszik az egesz. Ezenkivul megjeloltem a szegedi molekularis bionikat, amirol viszont ennel kevesebb jot hallottam/olvastam. A harmadik lehetoseg ami miatt felmerult ez a kerdesem, hogy ELTE biologus bsc elvegzem es ezutan jelentkezek egy bionika mscre. Az ELTEre mar valoszinuleg eleg lesz a pontom es nem feltetlen akarok kockaztatni a Pazmannyal. Koszonom a segitseget! :)

#biológia #ELTE #molakularis bionika MsC
2014. jún. 27. 23:05
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]

Átmenetileg nem működik a link, azt írja próbáld meg később.

2014. jún. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bionika msc kifejezetten nincs. Orvosi biotechnológia msc, mérnökinformatikus msc és Info-bionika msc van. Itt vannak a leírások is: [link]
2014. okt. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!