Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van-e esélyem bekerülni és...

Van-e esélyem bekerülni és túl is élni a BME biomérnöki MSc-t?

Figyelt kérdés
ELTE biológia BSc-n végzek remélhetőleg jövőre és erősen gondolkozom a BME biomérnöki szakon folytatásként. Elvileg ott rengeteg kémia van,már a BSc-s tárgyak is főleg kémiások, az érdekelne, hogy egy eltés átlag 3-as kémia tudással van-e esélyem a BME-n..

#BME #ELTE #biomérnök #nemtudommitkezdjekmagammal
2014. jún. 30. 20:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen!
2014. jún. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
:D köszi a gyors választ :)
2014. júl. 1. 09:27
 3/5 anonim ***** válasza:

itt láthatod, hogy milyen tárgyaid lesznek, bár gondolom ennek már utánanéztél.

én ez alapján nem a kémia miat aggódnék a legjobban.

nekem van ismerősöm aki biológia Bsc-re jár, igaz nem az ELTE-re, de ők nem tanulnak matekot olyan szintem, hogy integrálás és differenciálegyenletek, egy mérnök meg igen, ebben is hátrányod lenne (ha az ELTE nem nyújt ebbe más oktatást, sajnos nem tudom, ezért nem szeretném biztosra állitani)

na mindegy a többit meg látod te magad is, hogy milyenek. ezzel nem akartalak eltántoritani, ha ezt szeretnéd csináld, vágj bele, sok kitartással menni fog minden. én szurkolok :)

2014. júl. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ja, a link lemaradt, hogy hol láthatod

[link]

2014. júl. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi!! :) matekunk volt, tanították a deriválást, integrálást..mondjuk nyilván nem bme-s szinten :D
2014. júl. 2. 08:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!