Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Általános orvosként milyen...

Általános orvosként milyen mesterképzésekre mehetek tovább tanulni?

Figyelt kérdés

A felvi mesterképzés keresője megpusztult egy ideje, azt nem tudom nézni sajnos.

Még pár éve néztem, a BME-n volt valamilyen mechatronikás képzés, ahová lehetett volna menni, ha nem is egyből, de néhány tárgy bepótlásával. Utóbbi nem igazán lenne gond, egyébként műszaki és pénzügyi képzések sem állnának tőlem távol. Nem tudtok esetleg pár ilyet?



2014. júl. 2. 11:07
 1/4 anonim ***** válasza:
15%

Semmilyenre, az orvosképzés osztatlanul 6 éves, nincs külön mesterképzés.

Szakvizsgára készülhetsz a hat év után.

2014. júl. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Jövőre végzek, ezzel tisztában vagyok :)

De ettől még plusz mesterképzést végezhetek utána, ezek érdekelnének igazából engem, mert csak a BME-s egészségügyi mérnököst leltem eddig.

2014. júl. 2. 11:19
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

egészségügyi mérnök, biomérnök, gyógyszervegyész mérnök, marketing, MBI, egészségügyi menedzser, egészségpszichológia, népegészségügyi,

Fenti mesterképzésekre biztosan jó az orvosi diploma.

2014. júl. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A SZIE MKK és AOK összes MSc szakján szívesen fogadnak. A biológus MSc-t javaslom, ha kutató szeretnél lenni, de a Gödöllői MSc-k is jók.


www.mkk.szie.hu

2014. júl. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!