Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Logisztikai/szállítmányozási...

Logisztikai/szállítmányozási képzések?

Figyelt kérdés

Olyan felsőkofú/egyetemi képzésekre vagyok kíváncsi, amelyek elvégzésével ilyen álláslehetőségekre nyílik lehetőségem:


[link]


[link]


2014. júl. 2. 18:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Én a külkerre jártam anno, külgazdasági szakra. Ilyen már szerintem nincsen, de biztos van valami helyette. Kimondottam logisztikát tanultam.

Zárójelben megjegyzem, hogy ezek sima fuvarszervezői állások, ehhez szerintem nem is muszáj diploma. Jól gondold meg, én csináltam egy ideig, de borzasztóan stresszes, idegölő, egész embert kívánó feladat. Simán lehet, hogy egész éjjel csörög a telefonod és ügyintézni kell még hétvégén is! csak jótanácsként mondom, hogy nem való mindenkinek. Nekem csak egy kis része volt a munkámnak a fuvarszervezés, de az is épp elég volt....

2014. júl. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én is tapasztalatból mondom, hogy hagyd a fenébe.
2014. júl. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!