Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik egyetemen a legstresszm...

Melyik egyetemen a legstresszmentesebb/legkönnyebb a fogorvosi képzés?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nagyon nehéz szakról van szó és semmilyen esetben sem lesz könnyű a tananyag, de például a tantárgyak elosztásával és a tanárok hozzáállásával valamelyest könnyebb lehet a hallgató dolga, tehát az érdekelne, melyik egyetem a leghumánusabb ezeket a szempontokat figyelembe véve.

Minden véleményre, tapasztalatra kíváncsi lennék!

Köszönöm előre is :)



2014. júl. 3. 08:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez hülyén fog hangzani, de ha stresszmentes környeztet akarsz, akkor ne menj egyetemre.

A vizsgaidőszak mindenhol stresszes. (Jó, vannak olyan helyek, ahol nem, de ott olyan is a diploma.)

2014. júl. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Írtam is, hogy TUDOM, hogy sehol sem lesz stresszmentes, de azért vannak fokozatok.

Erre vágyom, tisztában vagyok a nehézségeivel, több ismerősöm jár orvosira, tudom mit vállalok, pusztán arra voltam kíváncsi, mégis hol a legkivitelezhetőbb az idegrohamok nélküli tanulás a tanárok hozzáállása révén.

2014. júl. 3. 11:04
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Annyira vegyesek a tanárok, hogy semelyikre nem lehet mondani, hogy ez vagy az sokkal barátibb lenne. Szerintem mindenhol van valamilyen feedback-rendszer, amin keresztül véleményezni lehet az intézetek munkáját, aztán az megint intézet-függő, hogy ki hogy veszi ezt figyelembe, de még a baráti intézeti hozzáállás sem garantálja, hogy minden tanár "jófej" lesz, sőt.

A tantárgyak eloszlása is kb. ilyen, van, ahol mondjuk az első év könnyebb, másod vagy harmadév durva, máshol meg rögtön beledobnak a mélyvízbe, aztán esetleg később jobb lesz.

Meg aztán még senki nem járta végig mind a négy egyetemet, anélkül meg nem lehet objektív véleményt mondani a dologban.

2014. júl. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!