Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Külföldön szeretnék élni...

Külföldön szeretnék élni (Anglia/Németország), milyen szakmát tanuljak ki előtte itthon, hogy kapjak munkát?

Figyelt kérdés

Egyetemen/fősulin kívül! Sajnos nincsenek annyira jó képességeim, hogy diplomát szerezzek, illetve az sok idő. Csak valami 1-2 éves sulit,OKJ-s képzést szeretnék elvégezni. Semmi olyan nem jöhet szóba, amihez matek kell:D Bármire nyitott vagyok, csak a képességeimet tartom szem előtt, hogy mi az amit meg tudnék tanulni. Vannak ötleteitek? Csak érettségim van.(+angol és német nyelvvizsgám). De kellene valami szakma még. Tandíjra viszont nem nagyon van pénzem, szóval inkább ingyenes képzések érdekelnek. Max ha nem nagyon drága, akkor szóba jöhet fizetős is.

20/L



2014. júl. 3. 12:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Valami az egeszseguggyel kapcsolatos tema. Apolono, beteggondozo, ilyesmi.
2014. júl. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Sün!! ***** válasza:
szakács, festő
2014. júl. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én ha tehetném vízvezetékszerelő lennék, de én is lány vagyok :-)

Tudtad, hogy Ausztráliában annyit keres egy csőszerelő mint egy orvos? :-)


Egészségüggyel próbálkozz szerintem is. Ápolónőt mindig keresnek. Ha van nyelvtudásod, nem lehet gond

2014. júl. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hentes, hegesztő, autószerelő
2014. júl. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!