Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nehéz átkerülni egyik egyetemr...

Nehéz átkerülni egyik egyetemről másik egyetemre úgy, hogy nem raknak át fizetősre?

Figyelt kérdés
Röviden: debreceni egyetemen vagyok most, de nagyon elk*rtam, mert k#*@ára nem tetszik a szak amire mentem. (igen, ennyi idő kellett, hogy rájöjjek. szar ügy) Na most szeretnék átmenni másik egyetemre (Óbudai, Villamosmérnöki), és itt jön a kérdés, hogy mennyire jófejek ilyenkor? Van arra esély, hogy átvesznek egy másik egyetemre, egy totál más szakra? Nem akarok több időt pocsékolni Debrecenben, egyáltalán nem vonz az a dolog, amit most tanulok. A villamosmérnöki nagyon érdekel, tetszik is, ráadásul sokkal több közöm is van ahhoz a szakhoz, mint a mostanihoz, és nagyon szeretnék ott tanulni, még ha egy évet várnom is kell.

2014. júl. 3. 15:57
 1/3 anonim ***** válasza:
felvételizz újra, szeptemberben a matricázás után jelents passzívat és akkor még diákod is van
2014. júl. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
és ha áttesznek fizetősre most a vizsgaidőszak után? nem kell visszafizetni a félévet?
2014. júl. 4. 11:29
 3/3 anonim ***** válasza:
nem de a 3*osát időben itthon kell ledolgozni
2014. júl. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!