Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Vélemények, tapasztalatok?...

Vélemények, tapasztalatok? Tippek? (egyetem)

Figyelt kérdés

Elég régóta érlelődik bennem a gondolat, hogy olyan egyetemre megyek, ahol egy adott nyelvvel foglalkozhatok. Mint az évek során kiderült, elég jó nyelvérzékem van, ez angolból mondhatni kiemelkedő. Szeretek nyelveket tanulni, utazni, új kultúrákat felfedezni, és az utóbbi két évben nagyon megtetszett a török nyelv. Sok filmet néztem, vettem nyelvkönyveket is, amiből az alapokat sikerült is elsajátítani. Aztán a továbbtanulás kérdésénél felvetődött, mi lenne, ha altajisztika szakra mennék és azon belül is a törökkel foglalkoznék.

Kérdésem az lenne, ki az aki ott tanul, mik a tapasztalatai, véleménye? Nehéz-e bekerülni, milyenek a tanárok?

Nagyon érdekelne, hogy megéri-e oda jelentkezni. Elég-e a nyelvérzék és az adott kultúra szeretete. Ugye nem kell előzetes nyelvtudás?

Bármilyen élményre, véleményre nagyon kíváncsi vagyok bárkitől aki most ott tanul vagy tanult.

Köszi mindenkitől a segítséget!



2014. júl. 8. 15:29
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!