Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Dokumentumpótlás határidőn túl?

Dokumentumpótlás határidőn túl?

Figyelt kérdés

Romániában tanulok, sikeresen leérettségiztem, de az itteni diplomát csak 10-e után adják ki. Az iskola kiállított nekem egy igazolást az eredményeimről, és váltig állították, hogy el fogják fogadni. Írtam a felviseknek, és nem jó. Azt írták, hogy külföldi jelentkezők bizonyítványát 16-ig elfogadják e-mailben.


Már írtam két ismerősömnek facebookon, akik tudom, hogy szintén innen mennek magyar egyetemre, de még nem jeleztek vissza. Nagyon ideges vagyok már,ezért aki volt hasonló helyzetben vagy tud ezzel kapcsolatban még segíteni, az kérem írjon! Biztosan elfogadják akkor? Mert az interneten sehova nem láttam ilyesmit feltüntetve.


Nagyon szépen köszönöm!



2014. júl. 8. 16:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha a felvisek azt írták, hogy 16-ig, akkor addig. Náluk jobban senki nem tudja..
2014. júl. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Sikerült már másokkal is beszélnem, és megnyugodtam, csak előtte nagyon bepánikoltam, mert minden hibalehetőséget ki szeretnék zárni, hisz rengeteget készültem az egészre. :)
2014. júl. 8. 18:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Semmikép sem szabad túlizgulni! Minden rendben lesz. Sok sikert július huszonnegyedikére!
2014. júl. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!