Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ma miből diplomáznál, ha...

Ma miből diplomáznál, ha tehetnéd?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok, hogy mit éri meg egyetemen/főiskolán tanulni? Miből lehetne megélni Mo.-n?

2014. júl. 9. 14:51
 1/7 anonim ***** válasza:
16%
Semmiből, ha újra kezdhetném, akkor inkább a szakmai ismereteimet alapoztam volna meg, ahelyett, hogy papírszerzésre pocsékoljam az időmet.
2014. júl. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
tuti orvosnak (sebésznek )... jövőre fogok felvételizni csak, de semmi tehetségem, érzékem a biológiához, meg az ilyen dolgokhoz, úgyhogy ez felejtős :)
2014. júl. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Sün!! ***** válasza:
87%
Jó kérdés. Ugyanúgy tanári diplomát szereznék, de más második szakkal. Viszont egyetemi éveim alatt sok időt, az egyetem után pedig néhány évet eltöltenék külföldön, hogy egy kicsit megalapozzam az életem. Igazából a kezdet mindig nehéz, után azért ha valaki szorgalmas és jó döntéseket hoz, előrébb tud jutni.
2014. júl. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. júl. 9. 16:18
 5/7 A kérdező kommentje:
Engem az egészségügy érdekel és ebben a témában szeretnék majd diplomát szerezni,csak nem vagyok benne biztos, hogy megéri ezt tanulni, ebbe ölni 4 évet.(nem orvosi)
2014. júl. 9. 16:28
 6/7 anonim ***** válasza:
gyógytornásznak tanulok és érdemes beleölni 4 évet ;)
2014. júl. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amennyiben full kitűnő érettségim lenne szinte mindenből, villamosmérnöknek, vagy bármilyen jellegű műszaki-mérnöki pályára (építészmérnök, gépészmérnök, mechatronikai mérnök, mérnökinformatikus, építőmérnök) mennék, de csak ilyenekben gondolkoznék, mert ezekkel lehet akár több százezreket is keresni havi szinten. Orvosnak nem mennék, lehet, hogy sokéves praktizálás után rengeteg pénzre tesz szert, de azt a 6 éves képzést nem bírnám ki, és szerintem nem is éri meg, csak annak esetleg, akinek ez minden vágya, és csak ezt akarja mindenáron, amúgy más végzettséggel feleennyi tanulás árán többet lehet keresni, amiket írtam például.
2014. júl. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!