Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha tehetnéd mit szeretnél...

Ha tehetnéd mit szeretnél dolgozni?

Figyelt kérdés
Esetleg gyerekkori vágyak, bármi jöhet. Űrhajóstól kezdve a kukásig bármi. És sikerült elérned, tervbe van, vagy feladtad?

2014. jan. 23. 17:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Virágkötő akartam lenni.

De már rájöttem hogy ezzel csak éhen halnánk. Sajnos így azt csinálom, amivel legalább kenyérre futja. Cserébe utálom.

2014. jan. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Matektanar! De diszkalkulias vagyok!
2014. jan. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Villanyszerelő akartam lenni. Bűnöző lettem.
2014. jan. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Kalóz akartam lenni. Újságíró leszek
2014. jan. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Elég gáz így, hogy senkinek sem sikerül.:S Kíváncsi vagyok az emberek hány százalékának teljesül a vágya. Szerintem nem sok.
2014. jan. 23. 19:37
 6/13 anonim ***** válasza:
Gitárosnak akarnék állni, csak meg kéne tanulni gitározni még. xd Biztosan bele fogok kezdeni, de addig is informatikus vagyok.
2014. jan. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Orvos akartam lenni 12 éven át. Szívsebész vagy onkológus akartam lenni. Már láttam magam a betegek közt és ahogy műtök. Elkezdtem, de megbuktam :( ne tudd meg mit éreztem utána! Jelenleg egy másik szakon vagyok, semmi sem érdekel, így fogalmam sincs mit dolgoznék.

21/L

2014. jan. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 dani900 ***** válasza:
Azt amit most csinálok, csak rövidebb munkaidővel. Ja, és kicsit több pénzért ;)
2014. jan. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
És mit csinálsz most? :) Én szeretnék külföldön szakács lenni, esetleg Svájcban. Érdekel a gasztronómia. Utazni a világban, körbejárni. Végcél egy szép ház, szép csaj, és egy saját étterem. De mindez csak álom. De haladok felé és lesz ami lesz.:D
2014. jan. 24. 22:31
 10/13 dani900 ***** válasza:

Szép célok.

Amúgy nem lelombozásból, de ház, nő, saját étterem... ha tényleg el akarod érni, nem tudsz utazgatni, világot látni, napi 10-12 óra munka, hétvégén néha egy kis maszek, ahol tudsz spórolsz....


Én csak azt mondom, tanulj olyat, amit szeretsz is csinálni, a pénzért úgy is meg kell küzdeni mindenkinek, de az legalább nem keserű szájízzel megy dolgozni, aki szereti a munkáját.


Am most alkatrész kiszállító vagyok, de mással is foglalkozom.

2014. jan. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!