Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A 2014-ben kezdő egyetemistákn...

A 2014-ben kezdő egyetemistáknak hány nyelvvizsgát kell szerezniük a diplomájukhoz?

Figyelt kérdés
Én úgy tudom, csak egy középfokú kell, de olyat is olvastam már hogy két középfokú is kell majd azoknak, akik ebben az évben kezdik az egyetemet.

2014. júl. 9. 15:38
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Ha lenne eszed - de látom nincs, és továbbra is ilyen fura emberek mennek egyetemre :( - tudhatnád, hogy az egyetem határozza meg hány nyelvvizsga kell. Tehát te lehet hallottál ezt meg azt, ami tökjó, de attól még oda, ahová te mész lehet 2 szakmai középfok kell. Érdeklődj az egyetemnél! Jézusom...
2014. júl. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
ez egyetem és szakfüggő!
2014. júl. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A második válaszolónak köszönöm a válaszát. Erre voltam kíváncsi röviden és tömören.
2014. júl. 9. 18:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Általában egy középfok kell, de egyetemenként változó, nemzetközi gazdálkodásra pl legalább két nyelvből szakmai kell.
2014. júl. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy db középfokú biztos kell, amit már előre érdemes megcsinálni, akár emelt (nyelvi) érettségi letételével
2014. júl. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!