Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mire jelentkezzek? (többi lent)

Mire jelentkezzek? (többi lent)

Figyelt kérdés

Nos, azt kell rólam tudni először is, hogy lány vagyok, imádok rajzolni és ilyen irányban szeretnék továbbtanulni.

Nem vagyok jó a reál tantárgyakból. Nagyon szívesen lennék építészmérnök vagy hasonló, de a matek miatt nem lehet. Tudtok esetleg olyan szakot (egyetemi,főiskolai) ami hasonló mint az építőmérnök de művészeti irányból közelíti meg vagyis nincs benne matek?

Olvasgattam erről az építőművész szakról, de nem tudtam még eddig hova rakni, esetleg aki tud róla valamit azt szívesen fogadnám.



2014. júl. 9. 20:32
 1/2 anonim ***** válasza:

tervező grafika vagy képi ábrázolás


van BKF-en ilyen szak, meg a MOME-n is


ezek a művészeti irányúak


építész mérnök a BME-n van, illetve a MOME-n építőművészet szak ennél is rajz szükséges

2014. júl. 10. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem is MOME építőművész, vagy Pécs belsőépítész, esetleg tervezőgrafika. Mindegyik kicsit más, talán a belsőépítésznek látom a legtöbb értelmét. (elhelyezkedés szempontjából és nem matekos)
2014. júl. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!