Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Második bsc szaknak élelmiszer...

Második bsc szaknak élelmiszermérnök képzés mennyire érné meg? Arra gondolok hogy el lehet vele helyezkedni csak bsc végzettséggel?

Figyelt kérdés
Illetve ha más bsc szakról vannak ugyanolyan tárgyaim teljesítve akkor azokat nem kell újra teljesítenem? Így akár kevesebb idő alatt is befejezhetem a képzést?

2014. júl. 14. 00:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hát az h hamarabb az attól függ mely krediteid vannak meg..

Ha pont olyanok nincsenek amik sorban ráépülős akkor nem fogsz hamarabb végezni, csak kevesebb tárgyad lesz félévente ha elfogadtatod a meglévő krediteket.

el lehet vele helyezkedni..

2014. júl. 14. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
igen azzal tisztában vagyok de ha, össze tudom sűríteni a maradék tárgyaimat, ha még egymásra is épülnek hogy pl. kijön 5 félévre akkor úgy is megcsinálhatom pl a 7 félév helyett, ugye?
2014. júl. 14. 18:48
 3/11 anonim válasza:
Az egymásraépülés miatt nem tudod úgy összessűríteni, tapasztalat. Esetleg ha bepróbálkozol egy egyéni tanrenddel, de úgy elég zsufi napjaid lesznek.
2014. júl. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
tantárgy egyezések miatt bíztam ebben
2014. júl. 14. 19:14
 5/11 A kérdező kommentje:
esetleg te két bsc szakot végeztél egyszerre? vagy egymás után?
2014. júl. 14. 19:17
 6/11 anonim válasza:

Egymás után. Kémia Bsc-ről mentem át a második évem végén, elég kevés tárgyat fogadtak csak el, nem teljesen érthető logika mentén, de persze mivel ez élelmiszermérnök, azért különböznek is a tárgyak a sima kémiától.

Mondanám, hogy kérdezősködj a tanulmányi osztályon, hogy a te személyes esetedre mit lehetne kitalálni, de egyrészt most átépítés van, és zűrzavar, másrészt ők sose állnak a helyzet magaslatán. Bár azért engem úgyahogy elfogadható módon sikerült átvenni.

2014. júl. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

köszi!

én nem átjelentkezni akarok hanem második szakként elvégezni az élelmiszermérnökit is

2014. júl. 14. 19:27
 8/11 A kérdező kommentje:
csak még azt nem tudom hogy mivel járnék jobban.. 2. alapképzéssel vagy egy mesterrel
2014. júl. 14. 19:28
 9/11 A kérdező kommentje:
van itt vki aki két bsc szakot végzett el?? pl. élelmiszermérnök biomérnök vagy vmi más...
2014. júl. 14. 19:35
 10/11 anonim ***** válasza:

Én két bsc-t végeztem de teljesen más szakokat.

Neked mi az első?

2014. júl. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!