Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Év halasztás okj képzés és...

Év halasztás okj képzés és nyelvtanfolyamok miatt. Mi erről a véleményetek?

Figyelt kérdés
Jövőre érettségizek és majd fordító/tolmács képzést szeretnék elvégezni az egyetemen. Viszont mindenképpen szeretnék jelentkezni idegenvezetői okj-s képzésre is. Arra gondoltam hogy halasztanék egy évet egyetem előtt és elkezdeném az okj-t, és a második évet egyetem mellett csinálnám. És az egy év alatt még tanulnék nyelveket(nyelvtanfolyamok) és akár dolgoznék is valamit. És mivel nem biztos hogy elsőre bekerülök az egyetemre így ez jó lenne B tervnek mire újra jelentkezek nem? Viszont ha fel vesznek akkor nem érné meg még halasztani ahhoz hogy tanuljak? Mi a véleményetek erről, mit tanácsoltok?

2014. júl. 17. 16:24
 1/3 anonim ***** válasza:
B tervnek kiváló, sokan ezt csinálják.
2014. júl. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az OKJ-t csinálhatod az egyetem mellett is
2014. júl. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem kell miatta semennyit halasztanod

Perzse ha nem vennének föl, akkor más meg nem nagyon marad

2014. júl. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!