Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogy lehet az, hogy mindenki...

Hogy lehet az, hogy mindenki lehurrogja a Gábor Dénes Főiskolát, de az itt végzettek nettó átlagkeresete mégis 221 100 Ft?

Figyelt kérdés

2014. júl. 20. 10:56
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
2014. júl. 20. 11:00
 2/12 anonim ***** válasza:
63%

"átlagkeresete"


az ott végzettek 1%a keres nagyon jól, a többi meg süti a krumplit a mekiben.


Azért mert ott végzett még nem biztos, hogy megragad a szakmájában!

2014. júl. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Főként olyanok mennek oda akik a diploma után máris kezdhetnek apuci és anyuci jól menő cégében. Ne hidd, hogy a szaktudásukat fizetik meg.
2014. júl. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Na igen, az ehhez hasonló ÁTLAG számításokkal vigyázni kell, nem tükrözi a valóságot. Ha 4 ember nettó 100ezret keres, egy ember pedig 400ezret, akkor az átlagfizetésük 160ezer lesz, így elég csalóka...
2014. júl. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
7%
Én keresek egymilliót, te segély nélküli munkanélküli vagy, aki épp éhen akar halni. Kettőnk átlagjövedelme mégis félmillió forint... Szóval, kb. ennyit érnek az ilyen kimutatások, a főiskolát pedig inkább nem is minősíteném, mert nincsenek rá szavak (hogy mekkora egy szutyok...).
2014. júl. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az átlag egy elég csalóka szám, érdemesebb lenne megnézni a fizetések móduszát vagy mediánját. Egyébként sokan mennek oda akiknek megvan a helyük, és csak a papír kell, az ő fizetésük húzza fel az átlagot valószínűleg.
2014. júl. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem önbevalláson alapul?
2014. júl. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
az meg a másik, hogy szerintem te a felvi.hu diplomás pályakövető rendszeréről beszélsz, amit az tölt ki aki akarja és azt ír bele amit akar, nyilván egy munkanélküli kevesebb eséllyel fogja kitölteni
2014. júl. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Nekem több kollégám is ott végzett, és én is éppen azt teszem, mert kell a papír. Bőven a 221.000-es átlagkereset felett kap mindegyikünk. A legtöbbnél 10-15 év szakmai tapasztalat, nálam 7 év, ugyanannál a multinál. Egyszerűen csak kell már egy felsőfokú papír a továbblépéshez. Több ismerőssel is beszéltem, akik szintén a szakmában vannak, egyikük sem röhögött ki, mindenki azt mondta, hogy nekem már csak a papír kell, a tapasztalat már bőven megvan, és arra a legjobb a GDF.


Lehet, hogy ha pályakezdőként akarsz vele elhelyezkedni, akkor nem a legjobb, de azt azért kétlem, hogy bárki kiröhögne miatta. Ha meg már van tapasztalatod, és csak papír kell, mondom, eddig mindenki a GDF-et javasolta, állítólag a távoktatásos hallgatóik nagyrésze ilyenekből tevődik ki. Mindenki azt mondta, csak akkor menjek máshová, ha szivatni akarom magamat.

2014. aug. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
69%
Pályakezdőként GDF-es diplomával (egyáltalán nem volt könnyű a suli) nettó fizetésem 230.000 Ft mérnöki beosztásban.
2014. aug. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!