Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pesti Regionális Waldorf...

A4940825 kérdése:

Pesti Regionális Waldorf Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola valaki tud róla véleményt mondani, hogy milyen iskola?

Figyelt kérdés

2014. júl. 21. 12:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

szia!!

én ide járok a Regibe ( pesti regionális waldorf gimnázium) és szerintem ez egy elképesztően jó suli.

nem tudom mit hallottál eddig erről a suliról de én csak jót tudok mondani.

az osztályom nagyon jo és bár még csak most alakult ki (9-es vagyok) az osztályközösség máris eléggé szoros.a tanárok írtó jófejek és egyáltalán nem igaz,hogy nem tanulunk erősen. szerintem nincs is olyan tanár akit ne szeretnék viszont,hogy ki a kedvencem azt ki se tudnám választani. a suliba reggel nem úgy megyek be, hogy miéért?? (oké valamilyen szinten igen mert azért ez is suli és 6-kor kell kellni hozzá ;) ) nem tudom,hogy eddig waldorfos voltál-e vagy államis.nekem vannak osztálytársaim akik eddig államisok voltak és ők is csak jót mondanak amikor kérdezgetem őket, hogy naa milyen az államihoz képest? (ezzel nem azt mondom hogy az állami rossz kérlek senki ne értse félre) ha kíváncsi vagy bővebb beszámolóra írj nyugodtan privátba és válaszolok szívesen :))

remélem tudtam segíteni

2014. nov. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Oda nem kell felvételizni akkor?
2015. febr. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Tandíjmentes?
2015. febr. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Volt oda központi írásbeli?

Vagy csak a jegyeket nézik

2015. máj. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

de kell felvételizni,és fizetős :)

központit nem kérnek viszont csak a jegyeket meg kell ugye beszélgetni tanárokkal meg egy fogalmazást irni egy témáról amit föladnak

2015. szept. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!