Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mire megyek a turisztikai...

Mire megyek a turisztikai szervező-értékesítő OKJ-s papírral?

Figyelt kérdés
előre is köszi... :D
2014. júl. 23. 09:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha ez ugyanaz, mint a régi idegenforgalmi ügyintéző, amit én végeztem, akkor az annyit tesz, hogy utazási irodában dolgozhatsz vele, értékesítőként.
2014. júl. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ja, meg persze összeállíthatsz úti csomagokat is, programokat szervezhetsz, biztosítást köthetsz, stb.

Tehát minden, amit utazási irodában csinál az ember.

2014. júl. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igen,de nyithatok vele saját utazási irodát is,ami nekem régi tervem. Szóval jah,valamennyire megéri kitanulni szerintem. :-)
2014. júl. 23. 11:38
 4/4 anonim ***** válasza:

Miért ne nyithatnál? Olyan vállalkozást indít mindenki, amilyet akar.

Max. olyan előírások vannak, hogy foglalkoztatni kell valamilyen végzettségű embert, de nem kell amúgy sem feltétlenül a cégtulajdonosnak a végzettséggel rendelkeznie.

2014. júl. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!