Ha holnap felvesznek az egyetemre, hogyan tovább? Kapok tájékoztatást beiratkozásról, kolikról, költözésről egyebek?

Figyelt kérdés

2014. júl. 23. 14:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Kapsz majd levelet nem sokára, amiben minden le lesz írva. Pl. hogy mi a neptun kódod, ahova majd be is kell lépned, mikor lesz tárgyfelvétel, mikor lesz gólyatábor, koli lehetőség, első hét programja stb. :)

Amúgy én már másnap megtaláltam a facebook-os gólyás csoportunkat, úgyhogy be is léptem gyorsan. :D Biztos nektek is lesz ilyen, úgyhogy keresgélj majd, ott is nagyon sok infót találhatsz.

2014. júl. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez így van. Kapsz hivatalosan is tájékoztatást mindenről,de a legjobb,ha facebookon találsz egy csoportot,mert ott fel is tudod rakni a kérdéseidet. Lehet mire megkapod a levelet,addig már majdnem mindent tudni fogsz (kivéve a neptun kódod :D ).
2014. júl. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Már nagyon izgatott vagyok, alig várom hogy megtudjak mindent :D
2014. júl. 23. 14:38
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell izgulni,nagyjából már most tudhatod,hogy fel fognak-e venni,vagy sem. Megnézed az elmúlt év statisztikáit (ponthatárok,hányan jelentkeztek,hányan jelölték első helyen). Szóval max akkor van izgulni valód,ha kb oda várod a ponthatárt,amennyi pontod van.
2014. júl. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 zabmester ***** válasza:
100%

Nyugi, mindenről értesíteni fognak :)

Hú, kicsit irigyellek, én most végeztem, neked meg ez az egész még előtted van.

Ha felvettek, kapsz majd levelet az egyetemtől (1-2 héten belül azt hiszem), ott minden le lesz írva, amit a beiratkozásról tudnod kell, meg a kollégiumi jelentkezésről is.

A leendő évfolyamtársaid meg szerintem egy-két napon belül úgyis betalálnak Facebookon, legalább is nálunk minden évben minden szaknak volt saját Fb csoportja már attól a naptól kezdve, hogy megjelentek a ponthatárok, aztán mindig ment a közös ötletelés meg infó osztás, így nem maradt le senki semmiről :)

2014. júl. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De jó:) már alig várom :)
2014. júl. 23. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!