Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » SOTE gólyatábor? Milyen...

SOTE gólyatábor? Milyen jellegű? Ki hogy érezte magát, milyen feladatok voltak?

Figyelt kérdés

2014. júl. 23. 19:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én annak ellenére, hogy alapvetően zárkózottabb, nem kimondottan társaságkedvelő típus vagyok, egészen jól éreztem magam tavaly. Ha a szokásos gólyatábori szívatásoktól félsz, akkor nincs mitől tartanod. A feladatok inkább ismerkedős, mókázós, csapatépítő jellegűek. Egy fergeteges buli az egész, aminek a célja, hogy a gólyák megismerjék egymást, az egyetemet, a felsőbb éveseket, és nem utolsó sorban jól érezzék magukat és egy felejthetetlen élménnyel gazdagodjanak. Szerintem nincs még egy gólyatábor, ahol a szervezők ennyire kitennék szívüket-lelküket a gólyák kedvéért. Mindenképpen megéri elmenni. Utólag, amikor az első tanítási napokon az elsősök a gólyatábor élményeit tárgyalják, mindig megbánják azok, akik nem mentek el. :)
2014. júl. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szerintem is menj el. Nekem a sotés gtvel az egyetlen bajom hogy agyon van szervezve, meg a harmadik nap felé már agyfaszt kaptam a mondókás ugrálós csapatépítős játékoktól. :) Persze volt közte fun/értelmes is azért, de nekem hiányzott az a fajta szabad program hogy na most leülünk és egy sör mellett dumálunk, erre csak este volt lehetőség amikor már az egész napi ugrándozásban elfáradtál (tényleg egy percre nem lehet leülni, csak mikor ebédelsz és mikor 4óránként egyszer mondják, hogy elmehettek pisilni, 5 percet kap rá 70 ember:D). De az esti bulik jók, szóval szerintem se hagyd ki... Meg talán kicsit túl hosszú, az összes többi egyetemen 3-nagyonmax 4 napos a gt, ez meg egy hét, szerintem ennyi idő alatt bele lehet unni. De az tényleg igaz, hogy nagyon komoly szervezés áll mögötte és riszpekt, csak vehetnék kicsit lazábbra, ez a túlzott tervezés sztem megöli kicsit vhol a dolgokat.

De nem lebeszélni akarlak, semmi szivatós feladat nem volt, vagy szexuális (a legszexuálisabb az én még sohasem volt, ott egy idő után elmentek ilyen irányba az állítások:D) de ha ilyesmitől tartasz megnyugodhatsz semmi ilyen nem lesz.

2014. júl. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Megéri. Youtube-on vannak fent ízelítő videók, előzetesek az idei és előző évi GT-kről. Valamint a hivatalos honlap: [link]
2014. júl. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Én már rengeteget olvastam a SOTE-s gólyatáborokról gyakorin. Szerintem nem lehet túl rossz, szívesen elmennék, de még gondolkodom rajta.

Nem tudja valaki, hogy kb. mennyibe kerülhet?


Kérdező, sikerült bejutnod egyébként? Milyen szakra?

19/L

2014. júl. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem úgy rémlik, mintha 16 ezer forint lett volna úgy mindenestül. (+költőpénz)
2014. júl. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Eddig én is csak jókat hallottam amúgy róla, de gondoltam itt is rákérdezek.

Felvettek ÁOK-ra :)

2014. júl. 27. 16:59
 7/13 anonim válasza:
nem teljesen ide tartozik, de engem is most vettek fel SE-ÁOK-ra és azt szeretném megkérdezni, hogy te kaptál valamilyen e-mailt az egyetemtől? nekem eddig csak az sms jött, hogy elértem a ponthatárt és addig nem tudok teljesen megnyugodni, amíg nem kapok valami más visszaigazolást is :/
2014. júl. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Engem is SOTE-ÁOKra vettek fel. Nyugi, még senki sem kapott e-mailt. Én úgy tudom, hogy a héten küldik. :)
2014. júl. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem idén sem lesz e-mail, csak levél, amit szépen borítékban, postán küldenek.
2014. júl. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Én is úgy tudom, hogy jövőhéten legkésőbb jönnek a levelek. :)
2014. júl. 29. 21:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!