Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 21 évesen ingyenes OKJ képzés?

21 évesen ingyenes OKJ képzés?

Figyelt kérdés
Első OKJ képzésemet 20 évesen kezdtem meg, de nem fejeztem be, se papír se semmi sincs róla, tehát hivatalosan nem végeztem el az első OKJ képzésem. Most akarok kezdeni egy másikat, szeptember 24. töltöm be a 21 életévemet, tehát tulajdonképpen még 20 évesen akarok jelentkezni egy újabb OKJ képzésre, ingyenes nappali tagozaton? Megtehetem?

2014. júl. 23. 22:29
 1/4 anonim ***** válasza:
2014. júl. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tehát akkor ha jól értelmezem, mivel én most 2014-be töltöm a 21-et, akkor még kezdhetek ingyenes nappali tagozatos képzést minden gond nélkül?
2014. júl. 23. 22:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Elvileg igen.
2014. júl. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem kezdhetsz már nappalin okj képzést. Mert látod az okj képzések 2 évesek. Második tanévet pedig már nem járhatod nappalin.
2014. júl. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!