Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Miért 290 a ponthatár a KRE-n...

Miért 290 a ponthatár a KRE-n a történelem szakra, ennyire színvonalon aluli az oktatás, sok divat cafkát felvesznek?

Figyelt kérdés

Ennyire alacsony a színvonala?

Bármilyen retardált beteheti a lábát oda?

Nem értem, ugye nem csak divat cafkákkal van tele az intézmény, ugye?:(



2014. júl. 24. 20:16
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

De :(

Viszont ebből a kérdésből ítélve te sem képviselsz magasabb színvonalat.

2014. júl. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Miből gondolod kedves válaszoló, milyen alapon vonsz le a kérdező személyélyt illetően rá nézve sértő, a szellemi képességeit kétségbe vonó következtetéseket? Azért, mert szörnyen aggódom az elkövetkezendő egyetemi éveim miatt, és nem éppen a legintelektuálisabb megfogalmazásban merészeltem kifejteni a problémámat kérdés formájában az erre szolgáló oldalon, miért volnék egyenlő az agyatlan, ostoba, tucat leányokkal? Igen, meglehetősen komoly félelmeim vannak emiatt, 398 pontot sikerült megszereznem az érettségi eredményemet illetően és eléggé kiábrándítónak találom ezt a nevetségesen alacsony ponthatárt egy viszonylag jó hírnévben álló egyházi egyetemhez képest igen lealacsonyító, pláne, hogy az ELTE-n ennél jóval több tudásra van szüksége a jövendőbeli hallgatónak.

Te meg kedveském, előbb érd meg az érettséget szellemi értelemben is.

2014. júl. 24. 20:35
 3/7 anonim ***** válasza:

azért ilyen alacsony mert kevesen jelentkeztek rá, nem azért amiért te mondod

ha pl megnézzük szte-n a mérnökinformatikát vagy programtervező infot ott is 270 körül vannak a pontok és enyhén szólva k**va nehéz bent maradni

az a 290 pont meg egyáltalán nem egyenlő a 'retardálttal' vagy a 'divat cafkákkal'

2014. júl. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
engem angol-törire vettek fel és 79 ponttal volt több pontom, mint a határ.
2014. júl. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Na végre egy értelmes válasz! Nagyon köszönöm a felvilágosítást, eléggé járatlan vagyok ezen a téren is sajnos, mégegyszer köszönöm!
2014. júl. 24. 21:01
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát szerintem oda azok mennek alapvetően, akik az Eltéhez nem voltak elegek. De ott se kell tavaly óta sokkal több pont a törire. Viszont retardáltak vannak ott is, sőt, 470 ponttal is akadnak. De az azért igaz, hogy 290 ponttal nem egy zseni az ember..
2014. júl. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kedves 6-os nem feltétlen azok mennek a KRE-re akik nem elegek az ELTE-hez... nem mindenki szeretne szándékosan az ELTE-re menni. Nekem elegendő lett volna a pontom az ELTE-re is , de mivel második helyen volt , így automatikusan a KRE-re kerültem be.

Szóval ne általánosíts, nem minden embernek az ELTE az álma :)

2014. júl. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!